Firmowy sklep producenta profili elewacyjnych
Jesteś tutaj › HomeJak zamawiać › Formy płatności

Formy płatności

Do wyboru masz następujące formy płatności:

  • Przy odbiorze (za pobraniem): zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze.
  • Przelewem: jeśli preferujesz samodzielne logowanie do swojego banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, otrzymasz e-mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na nasz rachunku bankowym, zamówienie zostanie przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. Informujemy, że nie dokonujemy wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu.
  • Przelewem online (Transferuj.pl): kanały płatności elektronicznej obsługiwana przez Transferuj.pl (Alior Bank, Alior Sync, Get Bank, Getin Bank, BPH, BGŻ, Millenium, BOŚ, Pekao, Bank Pocztowy, WBK, BNP Paribas Foris, BRE Bank, Citibank Handlowy, Deutsche Bank, DnB NORD, Eurobank, FM Bank, ING, Inteligo, Invest-bank, KB24, Credit Bank Agricole, mBank, Maritum Bank, Multibank, NeoBank, Nordea, PKOBP, Raiffeisen Polbank, Toyota Bank, Volkswagen Bank, SKOK). 

Ze względów bezpieczeństwa, każda transakcja płatności elektronicznej jest weryfikowana przez operatora (termin weryfikacji nie jest zależny od sklepu), z chwilą realizacji płatności zamówienie jest pakowane i wysyłane.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w kosztach i sposobach dostawy.

Powrót