Firmowy sklep producenta profili elewacyjnych
Jesteś tutaj › HomeARTYKUŁY DO MONTAŻUFarby › Farba do sztukaterii Capacryl PU-Satin biała 700ml

Farba do sztukaterii Capacryl PU-Satin biała 700ml

W magazynie: Dostępne (50 szt.)

Wodorozcieńczalny jedwabiście matowy lakier akrylowo-poliuretanowy najnowszej generacji, przeznaczony do wykonywania powłok pośrednich i zamykających na zagruntowane drewno wymiarowe, zagruntowany metal i twarde PCW na powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne.
Zużycie: Ok. 100 –120 ml/m2 na jedną warstwę

WŁAŚCIWOŚCI:

  • wodorozcieńczalne;
  • bezwonne;
  • stopień połysku: satynowy mat;
  • łatwe i przyjemne w nakładaniu;
  • wysoce odporne na zadrapania i uderzenia;
  • dyfuzyjne;
  • odporne na domowe środki czyszczące.

SPOSÓB UŻYCIA:

Podłoże musi być czyste, nośne, suche i wolne od substancji mogących utrudniać przyczepność.

Capacryl PU-Gloss/PU-Satin można nakładać pędzlem, wałkiem lub natryskiwać. Przed użyciem dokładnie wymieszać i w razie konieczności wykonania warstwy pośredniej, rozcieńczyć dodając maks. 5-15% wody.

Przy malowaniu ręcznym używać specjalnych pędzli (czarna lub szara szczecina chińska z dodatkiem włókna OREL), wałków i rolek do lakierów. Na większe powierzchnie nakładać wałkiem poliamidowym z niskim runem i natychmiast wygładzać wałkiem z super drobnej gąbki poliestrowej lub pędzlem Orelmix.

Wielkość narzędzi odpowiednio dobrać do malowanej powierzchni, zapewniając właściwy postęp prac.

WSKAZÓWKI:

Chronić przed dziećmi. Przy pracy z natryskiem stosować filtry A2/P2. Podczas szlifowania stosować filtry przeciwkurzowe P2. W trakcie i po zakończeniu pracy zapewnić dobrą wentylację. Nie jeść, nie pić i nie palić w trakcie pracy z lakierem. W przypadku kontaktu z oczami lub skórą natychmiast spłukać je wodą. Nie wprowadzać do kanalizacji i zbiorników wodnych i gleby.

Tylko całkowicie opróżnione pojemniki nadają się do utylizacji. Resztki materiału po wyschnięciu traktować jako odpady budowlane lub domowe. Utylizacja zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.

Skład produktu: dyspersja poliuretanowo-akrylowa, ditlenek tytanu (biel tytanowa),barwne pigmenty, wypełniacze mineralne, woda, glikole, eter glikolowy, dodatki, konserwanty.

  • Brak komentarzy
Podobne w tej kategorii