Firmowy sklep producenta profili elewacyjnych
Jesteś tutaj › HomeJak zamawiać › Dostępność produktu i czas realizacji

Dostępność produktu i czas realizacji

Przy każdym produkcie jest podana informacja o stanie magazynowym oraz przybliżonym czasie oczekiwania na jego wysłanie od chwili zaksięgowania wpłaty.

W przypadku braku produktu na stanie magazynowym wyświetlana jest informacja „Na zamówienie”. Taki produkt można zamówić, niemniej jednak czas realizacji zamówienia wydłuży się od 7-14 dni roboczych. Wynika to z faktu, że produkt ten musi zostać dopiero wyprodukowany. Kiedy wszystkie produkty są gotowe do wysyłki, otrzymasz wiadomość e-mail z datą i numerem wysyłki. Dodatkowo zawsze możesz sprawdzić status swojego zamówienia w zakładce Moje Konto.

Przy zamawianiu kilku produktów, liczy się najdłuższy z czasów oczekiwania. Wynika to z faktu, że wszystkie zamówione produkty od jednego producenta nadajemy w jednym transporcie.

W przypadku płatności przelewem,  termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Czas realizacji podawany jest orientacyjnie. Zazwyczaj realizujemy zamówienie w ciągu 48h od chwili zaksięgowania wpłaty.

do 3 dni roboczych
Towar tak oznaczony mamy w naszych magazynach i wyślemy go w ciągu 3 dni roboczych od chwili przekazania zamówienia do realizacji.

do 5 dni roboczych
Towar tak oznaczony jest w magazynie naszego dostawcy i wyślemy go w ciągu 5 dni roboczych od chwili przekazania zamówienia do realizacji.

od 7 do 14 dni
Towaru tak oznaczonego nie posiadamy na magazynie, jest dostępny wyłącznie na zamówienie.  Wyślemy go w ciągu 7 do 14 dni roboczych od chwili przekazania zamówienia do realizacji. Jest to czas potrzebny na wyprodukowanie tak oznaczonego produktu.

towar niedostępny (chwilowy brak) 
Towaru nie można w tej chwili zamówić. Nie mają go już nasi dostawcy. Nie możemy jednak obiecać, że ta pozycja ponownie pojawi się w sprzedaży.

Przesyłki dostarczają firmy kurierskie. Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy. Dla firm kurierskich jest to zwykle 1-2 dni roboczych.

Termin otrzymania paczki = (termin wpłaty*)  + termin realizacji + czas dostawy

* W sytuacji kiedy została wybrana forma płatności przelewem.


W niektórych przypadkach zamówiony towar, można także odebrać z naszego magazynu w Giżycku. 

Powrót